Vážený zákazníku, vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek se může odeslaní zdržet + 1-2 dny. Děkujeme za pochopení a Váš enormní zájem o naše hodinky. Tým North Edge

Za málo peněz hodně muziky. Jaké jsou chytré hodinky North Edge?

Co byl pro minulou generaci chytrý telefon, jsou pro tuto chytré hodinky. Zařízení, které dnes vlastní většina populace, a kdo jej nemá, ten po něm tajně touží. Chytré hodinky slouží jako sport setter, dají se propojit s mobilním telefonem, takže vám hlásí všechny notifikace, a navíc se často chlubí dalšími funkcemi, které vám mohou zjednodušit každodenní život.

Při pořizování chytrých hodinek mají přitom zákazníci na výběr: pořídit si super nabušené značkové hodinky za tisíce, někdy i desetitisíce korun, nebo se poohlédnout ve vodách méně známých značek a ulovit zařízení podobné kvality za zlomek ceny. Mezi taková zařízení patří také hodinky značky NORTH EDGE. 

            Levné chytré hodinky jsou v dnešní době poměrně na vzestupu. Se svými zařízeními slaví úspěch značky jako Xiaomi, Honor, Fitbit, Wotchi nebo Amazfit. A také North Edge. Hodinky značky North Edge byly původně sestrojeny pro vojáky Čínské lidové osvobozenecké armády, a jako takové se pyšní vysokou odolností proti vodě i nárazům. Od roku 1999, kdy byl první model představen, ušla již společnost dlouhou cestu a nyní může zákazníkům nabídnout širokou škálu chytrých hodinek, ze kterých si vybere opravdu každý. 

Společným jmenovatelem hodinek od North Edge je přitom právě odolnost, pokročilé sportovní režimy, unisexový design a skvělý poměr ceny a výkonu. Kompas, barometr, výškoměr a odolnost proti vodě a prachu je navíc předurčují ke zvládnutí těch nejnáročnějších podmínek a dělají z nich perfektní hodinky pro outdoorové sporty včetně horolezectví či potápění. Kromě toho jsou vybaveny zdravotními funkcemi, jako jsou měřič kvality spánku či snímač tepové frekvence, takže s vámi bez problému zvládnou náročný sportovní trénink, a ještě pohlídají vaše zdraví. Díky pokročilým notifikacím, časovým funkcím a synchronizovanému kalendáři je využijete i během pracovního dne plného schůzek. 

            Největším želízkem v ohni je pro hodinky North Edge jejich cena. Porovnáme-li jejich výbavu s konkurenčními značkami, zjistíme, že za málo peněz lze opravdu získat hodně muziky. A smartwatch od North Edge vám opravdu zahrají celý muzikál. Pomocí hodinek můžete také ovládat spoušť mobilního fotoaparátu nebo hudební přehrávač ve vašem telefonu. Pro chytré hodinky North Edge je navíc k dispozici pokročilá aplikace, která umožňuje upravovat nastavení vašich hodinek, nastavovat alarm, měnit notifikace a sledovat naměřené hodnoty a grafy. Aplikace je ke stažení pro Android i iOS. 

Pokud hledáte hodinky, které můžete použít při hodině jógy, výletu do hor, plaveckém tréninku a zároveň během každého běžného pracovního dne, a nechcete za ně utratit příslovečný “majlant”, North Edge jsou pro vás ty pravé.

      1 (7)      3. .  smart watch men     1 (1)

Affiliate program