Za málo peněz hodně muziky. Jaké jsou chytré hodinky North Edge?

Co byl pro minulou generaci chytrý telefon, jsou pro tuto chytré hodinky. Zařízení, které dnes vlastní většina populace, a kdo jej nemá, ten po něm tajně touží. Chytré hodinky slouží jako sport setter, dají se propojit s mobilním telefonem, takže vám hlásí všechny notifikace, a navíc se často chlubí dalšími funkcemi, které vám mohou zjednodušit každodenní život.

Při pořizování chytrých hodinek mají přitom zákazníci na výběr: pořídit si super nabušené značkové hodinky za tisíce, někdy i desetitisíce korun, nebo se poohlédnout ve vodách méně známých značek a ulovit zařízení podobné kvality za zlomek ceny. Mezi taková zařízení patří také hodinky značky NORTH EDGE. 

            Levné chytré hodinky jsou v dnešní době poměrně na vzestupu. Se svými zařízeními slaví úspěch značky jako Xiaomi, Honor, Fitbit, Wotchi nebo Amazfit. A také North Edge. Hodinky značky North Edge byly původně sestrojeny pro vojáky Čínské lidové osvobozenecké armády, a jako takové se pyšní vysokou odolností proti vodě i nárazům. Od roku 1999, kdy byl první model představen, ušla již společnost dlouhou cestu a nyní může zákazníkům nabídnout širokou škálu chytrých hodinek, ze kterých si vybere opravdu každý. 

Společným jmenovatelem hodinek od North Edge je přitom právě odolnost, pokročilé sportovní režimy, unisexový design a skvělý poměr ceny a výkonu. Kompas, barometr, výškoměr a odolnost proti vodě a prachu je navíc předurčují ke zvládnutí těch nejnáročnějších podmínek a dělají z nich perfektní hodinky pro outdoorové sporty včetně horolezectví či potápění. Kromě toho jsou vybaveny zdravotními funkcemi, jako jsou měřič kvality spánku či snímač tepové frekvence, takže s vámi bez problému zvládnou náročný sportovní trénink, a ještě pohlídají vaše zdraví. Díky pokročilým notifikacím, časovým funkcím a synchronizovanému kalendáři je využijete i během pracovního dne plného schůzek. 

            Největším želízkem v ohni je pro hodinky North Edge jejich cena. Porovnáme-li jejich výbavu s konkurenčními značkami, zjistíme, že za málo peněz lze opravdu získat hodně muziky. A smartwatch od North Edge vám opravdu zahrají celý muzikál. Pomocí hodinek můžete také ovládat spoušť mobilního fotoaparátu nebo hudební přehrávač ve vašem telefonu. Pro chytré hodinky North Edge je navíc k dispozici pokročilá aplikace, která umožňuje upravovat nastavení vašich hodinek, nastavovat alarm, měnit notifikace a sledovat naměřené hodnoty a grafy. Aplikace je ke stažení pro Android i iOS. 

Pokud hledáte hodinky, které můžete použít při hodině jógy, výletu do hor, plaveckém tréninku a zároveň během každého běžného pracovního dne, a nechcete za ně utratit příslovečný “majlant”, North Edge jsou pro vás ty pravé.

      1 (7)      3. .  smart watch men     1 (1)

Affiliate program