TEST: Jaké jsou hodinky North Edge APACHE

 

Hodinky North Edge Apache patří mezi oblíbené sportovní hodinky pro outdoorové nadšence, kteří ocení jejich širokou škálu funkcí a odolnost v náročných podmínkách. V této recenzi se podíváme na to, jak jsme tyto hodinky testovali a jaké jsou naše zkušenosti s jejich používáním. 

Design a kvalita

North Edge Apache jsou moderní a stylové hodinky, které se hodí pro různé outdoorové aktivity, jako je běh, turistika, cyklistika a další. Jejich tělo je vyrobeno z odolného a lehkého materiálu a jsou vybaveny silikonovým nebo nylonovým řemínkem, který se dobře přizpůsobí ruce a nedráždí kůži. Hodinky jsou také vodotěsné, což znamená, že můžete s nimi bez obav plavat nebo potápět se do vody.

APACHE REAL FOTO

 Funkce

North Edge Apache jsou plné užitečných funkcí, které jsou ideální pro sportovce a outdoorové nadšence. Mezi tyto funkce patří například: 

  •     Stopky a odpočítávání času
  •     Krokometr a kalorimetr
  •     Barometr a výškoměr
  •     Kompass a termometr    

Všechny tyto funkce jsou snadno ovladatelné pomocí postranních tlačítek a intuitivního menu.

 Baterie

North Edge Apache jsou vybaveny baterie CR2032 vydrží až 365 dní. Při snížení kapacity baterie na minimum uvidíte na displeji upozornění, kolik času přibližně zbývá do úplného vybití.

 Závěr

North Edge Apache jsou skvělé hodinky pro sportovce a outdoorové nadšence, kteří hledají spolehlivé a funkční hodinky pro své aktivity. Jsou odolné vůči vodě, lehké a nabízejí širokou škálu užitečných funkcí, které vám pomohou dosáhnout vašich sportovních cílů. Pokud hledáte kvalitní sportovní hodinky, North Edge Apache by mohly být tou správnou volbou.

Na tomto odkazu najdete hodinky řady APACHE: Hodinky řady NORTH EDGE APACHE

Affiliate program