Proces spolupráce

Pokud máme odsouhlasené všechny podmínky, můžeme se do toho pustit.

Jak na to, jsem shrnuli do jednotlivých bodů.

 

  1. Vyberte si jeden kus hodinek, které jsme společně vybrali k naší spolupráci u nás na eshopu https://www.northedge.cz 

  2. Objednejte si vybrané hodinky přímo přes náš eshop. Vyberte si dopravce a zvolte platbu převodem.

  3. Při objednávce využijte promo kód "MARKETING100", který vám zajistí 100% slevu na hodinky i dopravu. Po ukončení spolupráce si můžete hodinky ponechat jako dar. ( Z technický důvodů vám přijde balíček za 1 Kč, zaplatíte dobírkou)

  4. Vymyslete si svůj unikátní slevový kód pro vaše fanoušky, který jim poskytne 5% slevu na nákup, například "Petr5". (Kód nám sdělte)

  5. S vybranými hodinkami a slevovým kódem můžete začít tvořit a sdílet obsah na sociálních sítích. Nezapomeňte, že pro úspěšný start naší spolupráce, vytvořte minimálně 10 videi na Tiktot a a Instagram. Díky tomu budeme moci rychle zhodnotit potenciál a výsledky naší spolupráce. 10 videí je minimální požadavek pro náš společný start! Pokud však plánujete vytvářet více videí pro dosažení maximální prodejnosti, bude to mít přímý dopad na váš prodej a následně i na vaši provizi: Takže, tvořte více videí! :)

  6. Za každou realizovanou objednávku s vaším slevovým kódem obdržíte určený podíl z prodeje. Upozorňujeme, že bez zadání vašeho kódu nebude možné sledovat, kolik hodinek jste úspěšně prodali.

  7. Na konci každého měsíce dostanete přehled prodejů realizovaných přes váš slevový kód.

  8. Na základě tohoto přehledu vystavíte fakturu za částku uvedenou v přehledu prodejů.

Děkujeme
Tým NORTH EDGE ❤️

SYMBOL

Affiliate program