Inspirace pro letní aktivity

Nezáleží na tom, jaký typ outdoorové aktivity preferujete, hodinky North Edge jsou zde, aby vám pomohou zvládnout vše, co vás čeká.

 

  • Pěší turistiku: Pro ty, kteří milují pěší turistiku, jsou hodinky Northedge nezbytným nástrojem. S funkcemi jako barometr, výškoměr a kompas, vám pomohou navigovat v divočině a udržet vás v bezpečí.

 Doporučujeme hodinky North Edge APACH 46 BLACK

Tip: Jizerské hory kam se vydat ?

1) Bedřichov a okolní vodní nádrže Bedřichov a Josefův důl. 

2) Nejvyšší hora Jizerských hor Smrk spolu se stejnojmennou rozhlednou.

3) Vyhlídka Paličník

4) Výšlap na Holubník a Ptačí kupy po hřebeni

5) Tanvaldský Špičák s rozhlednou

 

  • Plavání: Hodinky Northedge jsou vodotěsné, což je dělá ideální pro plavání nebo potápění. S funkcí sledování srdečního tepu a stopkami můžete měřit svůj výkon a sledovat svůj pokrok.

 Doporučujeme North Edge AQUA

Tip: Zatopený lom Hradišťský vrch u Konstantinových Lázní

 Nedaleko Konstantinových lázní na Hradišťském vrchu se nachází lom Okrouhlák, jehož tvar připomíná obří otisk tlapy psa. Lom je veřejnosti přístupný. Koupání a potápění jsou zde na vlastní nebezpečí !

Tip: Zatopený lom Výkleky

Zatopený lom v obci Výkleky nedaleko Olomouce láká k letnímu koupání. Voda zde bývá čistá a průzračná, povoleno je zde také potápění. Koupání a potápění jsou zde na vlastní nebezpečí !

 

  • Cyklistika: S GPS funkcí a sledováním rychlosti vám hodinky Northedge pomohou sledovat vaši trasu a výkon.

Doporučujeme hodinky North Edge CROSS FIT 3

Tip: Labská cyklostezka 

Patří k nejpůvabnějším a nejrozmanitějším dálkovým cyklotrasám v Evropě, V České republice měří stezka asi 370 km, prochází přes čtyři kraje (Královéhradecký, Pardubický, Středočeský a Ústecký). Vydejte se na kole podél jedné z nejkrásnějších evropských řek a objevujte historii, architekturu i přírodu v jedinečném spojení.

Tip: Cyklostezky kolem Karlštejna

Od ruchu Prahy si můžete odpočinout cyklovýletem na blízký Karlštejn. Abyste se vyhnuli jízdě po silnici, vyplatí se vyrazit z Radotína po červeně značené trase, která vede až na hrad. Jedná se o součást Svatojakubské cesty – poutnické stezky, která vede až do španělského Santiaga de Compostela.

Affiliate program