North Edge Váš ideální partner na cestách

 

Hodinky North Edge jsou navrženy tak, aby vydržely náročné podmínky a poskytly vám všechny informace, které potřebujete na svých cestách.

Sportovní a elegantí vám můžeme doporučit hodinky z kolekce CROSS FIT 3

  • váš spolehlivý partner pro sport i práci, představuje ideální kombinaci pro aktivní životní styl. Tyto multifunkční hodinky, integrují sledování zdraví, tréninkové režimy, GPS navigaci a další chytré funkce pro váš každodenní život. Nejenže zvládnou měření srdečního tepu, výškový profil a barometr, ale poskytnou i komfortní ovládání hudby a notifikací z telefonu.

Potápění a plavání není problém s hodinkami AQUA

  • Tyto hodinky splní všechny vaše potápěčské potřeby. Odolnost do hloubky až 100 metrů! Jde o profesionální potápěčské chytré hodinky, které jsou vybavené režimy pro freestyle potápění nebo ponor s kyslíkovou bombou. Disponují barometrem, výškoměrem, kompasem a jsou tedy ideální i na horskou túru. Díky integrovanému krokoměru vám navíc neunikne ani jediný krok.

Elegantní a odolné, takové jsou přesně SNOW LEOPARD

  • To je doslova trefa do černého, hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a odolají i větším nárazům. Jsou vybaveny kompasem, barometrem, ukazatelem nadmořské výšky, místního i světového času a navíc jsou voděodolné do hloubky až 50 metrů, ani v noci se neztratíte hodinky jsou vybaveny funkcí podsvícení.

Pro outdoorové aktivity doporučujeme hodinky z kolekce APACHE

  • Disponují časovými funkcemi, předpovědí počasí, přesným výškoměrem, barometrem a dokonce kompasem. Díky kvalitě použitých materiálů jsou také vysoce odolné a voděodolné do hloubky až 50 metrů. Integrovaný krokoměr zaznamená každý váš krok a počítá spálené kalorie. 

Při výběru správného modelu hodinek North Edge zvažte, jaké funkce pro vás jsou nejdůležitější. Pokud potřebujete poradit s výběrem hodinek neváhejte se obrátit na info@northedge.cz

 

Affiliate program